SPORTING CLUB CHALLENGE - Teams of Ten
1 BURNIE SURF CLUB 1  00:39:51
2367 SAM NORTON  00:39:42  
2368 TOM NORTON  00:36:26  
2369 STEPHEN BLIZZARD  00:39:15  
2370 JONO PRICE  00:36:25  
2371 JOHN LAKELAND  00:38:28  
2372 RICKY CROSS  00:45:23  
2373 KIM LYONS  00:38:19  
2374 JAKE BERGMAN  00:40:21  
2375 BENJAMIN HILL  00:41:02  
2376 BRAD RUBOCK  00:43:11  
2 TWCA RED  00:48:47  
2070 JOSEPH MOLE  00:47:18  
2174 JAYDEN COOK  00:40:55  
2176 STUART CLAYTON  00:48:32  
2177 ANTHONY MUIR  00:54:03  
2180 JAMIE HAYWARD  00:42:40  
2181 CAINE HUDDLESTON  00:53:33  
2400 RHIAN O'REILLY  00:52:34  
3539 SIMON CONROY  00:44:53  
5092 DANIEL PRICE  00:49:21  
5093 MATTHEW WILLIAMSON  00:53:59  
3 BURNIE SURF CLUB 2  00:52:43
2377 EMILY PRICE  00:52:17
2378 JACK DOHERTY  00:44:51
2379 GEORGIA LAIRD  00:45:25
2380 MELISSA HOWARD  00:52:17
2381 BENJAMIN DOHERTY  00:41:12
2382 KAREN SMITH  00:56:40
2383 ALISON CROSS  01:01:42
2384 EMMA HILL  00:56:39
5248 CHELSEA LLOYD  00:59:45
5249 LEAH JOHNSTONE  00:56:25
4 TWCA GOLD  00:56:30
2191 JASON BALL  00:52:48
2193 JO GROOM  00:56:15
2195 BELINDA MCGURK  00:55:50
2196 DAVID SNARE  00:55:27
2198 GRACE MILLS  00:56:33
2199 LENISE ANSELL  00:56:14
5099 AMY HINGSTON  01:03:38
5100 TODD WALSH  00:53:59
5101 SHANAN CHUGG  00:52:47
5102 TEENA VAN NEUTEGEM  01:01:30
5 BOAT HARBOUR SLSC A  01:03:03
2091 MANDY SLOANE  01:24:46
2092 CATHRYN FAULKNER  00:57:04
2102 MANI GREGSON  00:56:50
2103 DARCY GREGSON  00:52:29
2111 BAILEY FAIRBROTHER  00:51:23
2133 VANESSA FAIRBROTHER  01:11:51
2134 GRAEME FAIRBROTHER  00:57:09
5158 SUZANNE STEDMAN  01:12:43
5159 ALI MACKRAE  00:56:15
5161 DEBORAH QUILLIAM  01:10:03
6 BURNIE KNIGHTS  01:05:03
2909 JESSI DONOGHUE  00:57:54
2910 KAYLENE JAGO  01:27:50
2911 SHAYNE HANSEN  00:50:56
2912 SUE-ANN BEAUMONT  01:06:40
2913 KYARNA BUDZUL  00:51:24
2914 ADAM LONG  00:47:38
5557 PAIGE GILLETT-FITZALLEN  01:30:44
5558 ANGELA EAVES  01:17:56
5559 CHRISTINE DANN  01:06:06
5560 SUSIE KLUGA  00:53:26
7 TWCA BLACK  01:08:08
1576 KERRY GILLARD  01:00:33
2182 DEBBIE THOMPSON  01:02:46
2183 TRACEY CLAYTON  01:14:04
2186 SHARON ALDRIDGE  01:14:03
2187 MELISSA SPENCE  01:25:18
3053 AIDEN JACKSON  00:48:03
5094 LYNNE BARRY  01:16:38
5095 JOSH GROENEWEGE  00:55:06
5097 KIMBERLIE FENSOME  00:59:33
5098 JANET HARRIS  01:25:18
8 BOAT HARBOUR SLSC B  01:16:55
2135 ABBEY FAIRBROTHER  01:27:01
2136 SUZANNE FAIRBROTHER  00:58:44
5162 DEBORAH HAINES  01:12:27
5163 JACK THOMPSON  00:51:23
5164 CAROL WILLMOT  01:02:32
5165 WENDY HANCOCK  01:41:28
5166 SABENA LUND  01:41:30
8084 ABIGAL AVERY  01:30:09
8085 DONNA AVERY  01:10:08
8091 HUGO AVERY  01:13:48
9 TWCA BLUE  01:30:09
2201 SHARON CORNELL  01:28:13
2204 GENEVIEVE ANDREWS  01:29:05
2205 REMY WILLIAMS  01:36:55
2206 CHANTAL WILLIAMS  01:37:30
2207 GLYNN WILLIAMS  01:37:20
3396 LYNN BRETT  01:11:45
5103 DONSANNE BOOTH  01:31:57
5105 CHRISTINE MAYFIELD  01:31:57
5106 ANITA GROENEWEGE  01:28:40
8108 RHIANNON THOMPSON  01:28:12
10 WALK 1 DIRECTION  01:38:36
5339 KLARA WOOD  01:48:52
5340 MIKAILI HANCOCK  01:30:16
5341 ALICIA MURFET  01:21:54
5342 ALEXANDRA FULLER  01:48:52
5343 HANNAH JONES  01:21:43
5344 STACEY GUARD  01:30:16
5345 KAREN WOOD  01:43:31
5346 MICHAEL WOOD  01:48:07
5347 DANIEL WOOD  01:43:29
5348 JUDY MURRFET  01:49:00
11 BURNIE GUIDES  01:42:58
2442 RACHEL CHAMLEY  01:13:55
5272 ELLA DANALDSON  02:07:14
5273 LILLY SIMS  02:07:14
5274 KRISTEN WILSON  01:11:27
5275 CHRISTINA COHEN  01:20:11
5276 MACY HAINES  02:07:17
8347 KATE BRETT  01:56:43
8348 NICOLE MORAN  02:07:14
8349 SARAH HAINES  01:28:26
8354 MARLENE WILSON  01:30:01
SPORTS TEAMS - OPEN FEMALE
Position  Category Description  Team Name  Team Time  Name  Entry Number 
1 OPEN FEMALE OGILVIE HIGH STAFF 1 00:51:49 Ruth Goodman 2938
1 OPEN FEMALE OGILVIE HIGH STAFF 1 00:51:49 Jane Brooks 2917
1 OPEN FEMALE OGILVIE HIGH STAFF 1 00:51:49 Christina Parodi 5579
1 OPEN FEMALE OGILVIE HIGH STAFF 1 00:51:49 Ann Holloway 5568
2 OPEN FEMALE CENSE CONSULTING GRP 01:06:44 Sam Kelly 5033
2 OPEN FEMALE CENSE CONSULTING GRP 01:06:44 Natacha Bennett 5036
2 OPEN FEMALE CENSE CONSULTING GRP 01:06:44 Susan Chapple 5034
2 OPEN FEMALE CENSE CONSULTING GRP 01:06:44 Kayla Pollington 5035
3 OPEN FEMALE ROSEBERY COMM HOUSE 01:59:55 Tanya Woods 5717
3 OPEN FEMALE ROSEBERY COMM HOUSE 01:59:55 Joanna Mckean 5716
3 OPEN FEMALE ROSEBERY COMM HOUSE 01:59:55 Lynette Ogrady 5718
3 OPEN FEMALE ROSEBERY COMM HOUSE 01:59:55 Katrina Sucic 5715
SPORTS TEAMS - OPEN MALE
Position  Category Description  Team Name  Team Time  Name  Entry Number 
1 OPEN MALE EFM HEALTH CLUB 00:43:45 Samuel Rainbird 1412
1 OPEN MALE EFM HEALTH CLUB 00:43:45 Craig Boon 1660
1 OPEN MALE EFM HEALTH CLUB 00:43:45 Clint Pentland 3865
1 OPEN MALE EFM HEALTH CLUB 00:43:45 Kevin Lyall 3864
OPEN MIXED
Position  Category Description  Team Name  Team Time  Name  Entry Number 
1 OPEN MIXED YOUNG GUNS&OLD TARTS 00:44:49 Romy Easther 5801
1 OPEN MIXED YOUNG GUNS&OLD TARTS 00:44:49 Robert Easther 5802
1 OPEN MIXED YOUNG GUNS&OLD TARTS 00:44:49 James Tunbridge 1641
1 OPEN MIXED YOUNG GUNS&OLD TARTS 00:44:49 Lyn Tunbridge 5566
2 OPEN MIXED ESSENTIALLY MOBILE 00:48:26 James Horne 2105
2 OPEN MIXED ESSENTIALLY MOBILE 00:48:26 Claire Huxtable 2104
2 OPEN MIXED ESSENTIALLY MOBILE 00:48:26 Robert Huxtable 5086
2 OPEN MIXED ESSENTIALLY MOBILE 00:48:26 Lynsey Maher 2138
3 OPEN MIXED KNIGHTS BOXING 00:48:55 Gavin O'Callaghan 5151
3 OPEN MIXED KNIGHTS BOXING 00:48:55 Chloe Gillet 2008
3 OPEN MIXED KNIGHTS BOXING 00:48:55 Wesley Saunders 2081
3 OPEN MIXED KNIGHTS BOXING 00:48:55 Michelle Gillett 2082
4 OPEN MIXED JSA LATE BLOOMERS 00:57:48 Rick Ferguson 2015
4 OPEN MIXED JSA LATE BLOOMERS 00:57:48 Shelley Liddell 2079
4 OPEN MIXED JSA LATE BLOOMERS 00:57:48 Tony Simpson 2700
4 OPEN MIXED JSA LATE BLOOMERS 00:57:48 Minka Woolley 2699
5 OPEN MIXED DEVONPORT JUDO CLUB 00:59:20 Gillian Brain 5042
5 OPEN MIXED DEVONPORT JUDO CLUB 00:59:20 Christopher Webb 2169
5 OPEN MIXED DEVONPORT JUDO CLUB 00:59:20 Anna Brain 2166
5 OPEN MIXED DEVONPORT JUDO CLUB 00:59:20 Leonard Boultbee 2168
6 OPEN MIXED JUDO TAS 01:20:36 Bailey Palmer 5493
6 OPEN MIXED JUDO TAS 01:20:36 Logan Palmer 5494
6 OPEN MIXED JUDO TAS 01:20:36 Janelle Plamer 5492
6 OPEN MIXED JUDO TAS 01:20:36 Nigel Palmer 2683